مهندسین مشاور خاک و سازه خاورمیانه

شماره ثبت 8843

شرکت خاک و سازه خاورمیانه در بهمن ماه سال 1385 با هدف ارائه خدمات مهندسی به پروژه های عمرانی به ویژه در زمینه های زیر تأسیس گردید: 1- مطالعات ژئوتکنیک، مشاوره و طراحی ژئوتکنیک، مکانیک خاک و سازه های خاکی، بتنی و فولادی. 2- کنترل کیفیت مصالح ساختمانی، بتن و بازرسی فنی و آزمایشهای غیر مخرب جوش. 3- تأسیس آزمایشگاه و انجام آزمایشهای مورد نیاز مطالعات یاد شده. 4- مشاوره و معرفی مصالح و محصولاتی که به نحوی در سازه ها مورد استفاده قرار گرفته و موجب تقویت و قوام سازه می شود. این شرکت با راه اندازی آزمایشگاه های مکانیک خاک و مصالح ساختمانی با استفاده از بهترین و معتبرترین تجهیزات آزمایشگاهی داخلی و خارجی و بهره مندی از دانش و تجربه طولانی مدیران و پرسنل مجرب، خدمات فنی مطالعات ژئوتکنیک، کنترل کیفیت بتن و مصالح ساختمانی و بازرسی فنی و آزمایشهای غیر مخرب جوش را ارائه می دهد. دارای مجوز فعالیت از وزارت مسکن و شهرسازی به شماره 00002-36-18 مورخ 1388/10/29 در زمینه فعالیتهای ژئوتکنیک، بتن، مصالح ساختمانی و تأسیساتی سازه و جوش می باشد.

Middle East Construction Company
خدماتی که ارائه می دهیم

پوشش کامل نیازهای آزمایشگاهی شما

رویکرد کلی و روش شناسی انجام کار
با توجه به اینکه پروژه ها عمدتاً عملیاتی و مطالعاتی است این مشاور با انتصاب مدیران مجرب و متخصص در هر یک از پروژه های مرتبط به شرح زیر فرآیند انجام فعالیت های پروژه را طی می نماید.

1- خدمات مهندسی
2- QC و کنترل پروژه
3- کنترل خدمات مهندسی و آزمایشگاهی
4- آزمایشگاه مرکزی. 5- مدیریت کارگاه و آزمایشات برجا
6- تیم عملیات حفاری و گمانه زنی، که پس از برنامه ریزی و زمان بندی و تعیین روش ها و دستورالعمل ها و استاندارد ها و با رعایت ملاحظات مالی و اقتصادی (علی الخصوص در مواردی که به صلاحدید مشاور واگذار شده باشد) و بکارگیری حداکثر مهارت و دقت شروع به کار می نمایند و زیر نظر مدیر پروژه تا پایان برنامه و زمان تدوین شده خود ادامه کار خواهند داد.این مشاور علاوه بر بکارگیری دستورالعملهای فنی سازمان مدیریت و برنامه ربزی و استاندارد ایران عمدتاً از دستورالعمل ها و استانداردهای ASTM در عملیات و انجام آزمایشات بهره می برد.

برنامه زمانی انجام کار
برنامه زمانی انجام کار برای پروژه های معمولی توسط این مشاور بصورت کلی و با تعیین مدت انجام کار، در هنگام ارائه پیشنهاد قیمت تعیین و مشخص می شود، برای پروژه های عظیم و بزرگی که زمان اجرای آن طولانی باشد برنامه زمانی تفصیلی به صورت مرحله ای و در چارچوب برنامه زمانی کلی تدوین و برای کارفرما ارسال می گردد.

سیستمهای کنترل پروژه و کنترل کیفیت
این بخش از ابتدا تا انتهای پروژه و ارائه گزارش نهایی و تسویه حساب فعال بوده و بطور روزانه کلیه عملیات مربوط به پروژه را کنترل می نماید. در صورت لزوم از نرم افزارهای مربوط نیز در این بخش استفاده می گردد.

روش گزارش دهی
در پروژه های طولانی مدت، گزارشات پس از پایان هر مرحله یا قسمت و مطابق با برنامه زمانی تفصیلی در دو نسخه جهت بررسی و اظهار نظر ارائه می گردد و در پایان پروژه گزارش نهایی بصورت مجلد و به تعداد مصرح در قرارداد ارائه می شود. در پروژه های کوچک و کوتاه مدت، گزارش یکبار و بصورت نهایی تقدیم کارفرما می گردد.

برای مزید آگاهی و شناخت بیشتر، سوابق این مشاور در 4 بخش بشرح زیر به پیوست تقدیم می گردد.
1- نمودار سازمانی، سوابق حرفه ای اعضاء هیئت مدیره و اسامی کارکنان کلیدی
2- فرمهای ارزیابی کارفرمایان قبلی
3- فهرست کارهای انجام شده
4- لیست لوازم و تجهیزات